2021. április 10., szombat

Hiteles tájékoztatás, közösségformáló vélemények

Marosvásárhely

Április 9., péntek:

* 17.30 óra, DigiSport 1, Look Sport: Gyurgyevói Astra – Aradi UTA (1. liga, 30. forduló)

* 20.30 óra, DigiSport 1, Telekom Sport 3: Bukaresti Dinamo – Academica Clinceni (1. liga, 30. forduló)

* 20.30 óra, DigiSport 2, Telekom Sport 1, Look Sport +: FC Argeş Piteşti – Chindia Târgovişte (1. liga, 30. forduló)

* 20.30 óra, DigiSport 3, Telekom Sport 2, Look Sport: FC Voluntari – Botosáni FC (1. liga, 30. forduló)

* 21.00 óra, M4 Sport: Mezőkövesd Zsóry FC – Kisvárda Master Good (NB I., 28. forduló)

Április 10., szombat:

* 11.30 óra, DigiSport 1, Telekom Sport 1: CS Mioveni – FK Csíkszereda (2. liga, rájátszás, 2. forduló)

* 14.00 óra, DigiSport 1, Telekom Sport 1, Look Sport +: Universitatea Craiova – Temesvári ASU Politehnica (2. liga, rájátszás, 2. forduló)

* 15.45 óra, M4 Sport: MTK Budapest – Budafoki MTE (NB I., 28. forduló)

* 18.00 óra, M4 Sport: MOL Fehérvár FC – Újpest FC (NB I., 28. forduló)

* 19.00 óra, DigiSport 1, Telekom Sport 1, Look Sport +: Sepsiszentgyörgyi Sepsi OSK – Bukaresti FCSB (1. liga, 30. forduló)

* 20.30 óra, M4 Sport: Ferencvárosi TC – Puskás Akadémia FC (NB I., 28. forduló)

Április 11., vasárnap:

* 11.00 óra, DigiSport 1, Telekom Sport 1, Look Sport +: Petrolul Ploieşti – Concordia Chiajna (2. liga, rájátszás, 2. forduló)

* 15.30 óra, M4 Sport: Diósgyőri VTK – Paksi FC (NB I., 28. forduló)

* 18.00 óra, M4 Sport: Zalaegerszegi TE FC – Budapest Honvéd FC (NB I., 28. forduló)

* 19.00 óra, DigiSport 1, Telekom Sport 1, Look Sport +: Bukaresti Rapid – Dunărea 2005 Călăraşi (2. liga, rájátszás, 2. forduló)

* 21.30 óra, DigiSport 1, Telekom Sport 1, Look Sport +: CSU Craiova – Kolozsvári CFR (1. liga, 30. forduló)

Április 12., hétfő:

* 17.30 óra, DigiSport 1, Look Sport: Jászvásári CSM Politehnica – Nagyszebeni Hermannstadt (1. liga, 30. forduló)

* 20.30 óra, DigiSport 1, Look Sport: Konstancai Viitorul – Medgyesi Gaz Metan (1. liga, 30. forduló)