2023. június 9., péntek

Hiteles tájékoztatás, közösségformáló vélemények

Marosvásárhely

Minden október első vasárnapján tartják meg az idősek vasárnapját a helyi református egyházközségben, ahová a nyolcvan év fölöttieket hívják meg és várják.

Fotó: Czirmay Csaba Levente


Minden október első vasárnapján tartják meg az idősek vasárnapját a helyi református egyházközségben, ahová a nyolcvan év fölöttieket hívják meg és várják – mondta a gyülekezet lelkésze, Czirmay Csaba Levente. Idén a 110 ilyen korú egyháztagból több mint negyvenen jelentek meg a meghitt rendezvényen, ami istentisztelettel kezdődött, majd köszöntésekkel, a kórus énekével folytatódott. Az ünnepi ebédet a gyülekezeti teremben szolgálták fel, ahol szintén bensőséges hangulat alakult ki, az időseket szeretettel vették körül. 
 

Ez a weboldal sütiket használ

A jobb szolgáltatás nyújtásának érdekében sütiket használunk. Az oldal jobb felhasználása érdekében kérjük, fogadja el a sütiket. További információ itt: Adatvédelmi tájékoztató