2023. december 7., csütörtök

Hiteles tájékoztatás, közösségformáló vélemények

Marosvásárhely

Holland támogatás kisjövedelműeknek

  • 2012-02-02 16:20:45

Marosludason a református egyházközség a hollandiai Hulp Ost Europa segélyszervezet révén évente 25-30 kisjövedelmű család fűtésszámlájának kifizetéséhez, illetve gyógyszervásárláshoz nyújt támogatást.

Marosludason a református egyházközség a hollandiai Hulp Ost Europa segélyszervezet révén évente 25-30 kisjövedelmű család fűtésszámlájának kifizetéséhez, illetve gyógyszervásárláshoz nyújt támogatást. A pénzösszeget Martin de Graaf, a holland alapítvány képviselője juttatta el az egyházhoz. A segélyezés több éve folyik – tájékoztatott Czirmay Csaba Levente lelkipásztor.

Ez a weboldal sütiket használ

A jobb szolgáltatás nyújtásának érdekében sütiket használunk. Az oldal jobb felhasználása érdekében kérjük, fogadja el a sütiket. További információ itt: Adatvédelmi tájékoztató