szerda, május 23, 2018

TV-sportközvetítési ajánló a hétvégére

Április 20., péntek:

* 19.00 óra, M4 Sport: Rába ETO Győr – Sporting CP Lisszabon (futsal, UEFA Futsal Cup négyes döntő)

* 20.45 óra, DigiSport 4: Fenerbahce – Baskonia (férfikosárlabda-Euroliga)

* 21.00 óra, M4 Sport: Sopron Basket – Yakin Dogu (női kosárlabda, Euroliga négyes döntő)

Április 21., szombat:

* 12.45 óra, DigiSport 1, Telekom Sport 2: Románia – Svájc (női tenisz Fed-kupa – 1. nap)

* 13.00 óra, Telekom Sport 4: Németország – Csehország (női tenisz Fed-kupa – 1. nap)

* 15.00 óra, DigiSport 1, Telekom Sport 2: Románia – Svájc (női tenisz Fed-kupa – 1. nap)

* 17.45 óra, DigiSport 4: Nagyszeben – Nagyvárad (férfikosárlabda Nemzeti Liga)

* 18.00 óra, M4 Sport: Budapest Honvéd – Újpest FC (labdarúgás, OTP Bank Liga)

* 19.15 óra, DigiSport 2, Telekom Sport 2: Manchester United – Tottenham (labdarúgás, Angol Kupa)

* 19.30 óra, DigiSport 4: Kielce – PSG (férfikézilabda Bajnokok Ligája)

* 20.30 óra, M4 Sport: Videoton – DVSC (labdarúgás, OTP Bank Liga)

* 22.30 óra, DigiSport 2: Barcelona – Sevilla (labdarúgás, Spanyol Kupa)

Április 22., vasárnap:

* 12.00 óra, DigiSport 1, Telekom Sport 2: Románia – Svájc (női tenisz Fed-kupa – 2. nap)

* 12.00 óra, Telekom Sport 4: Németország – Csehország (női tenisz Fed-kupa – 2. nap)

* 14.00 óra, DigiSport 1, Telekom Sport 2: Románia – Svájc (női tenisz Fed-kupa – 2. nap)

* 16.00 óra, DigiSport 1, Telekom Sport 2: Románia – Svájc (női tenisz Fed-kupa – 2. nap)

* 16.00 óra, DigiSport 4: Lazio – Sampdoria (olasz labdarúgó Serie A)

* 17.15 óra, DigiSport 3: Racing 92 – Munster (rögbi Bajnokok Kupája)

* 18.00 óra, M4 Sport: Női kosárlabda Euroliga négyes döntő

* 18.00 óra, DigiSport 4: Kiel – Vardar Szkopje (férfikézilabda Bajnokok Ligája)

* 20.00 óra, M4 Sport: UEFA Futsal Cup

* 20.00 óra, DigiSport 4: Nantes – Skjern (férfikézilabda Bajnokok Ligája)

* 21.00 óra, M4 Sport: Női kosárlabda Euroliga négyes döntő

* 22.00 óra, DigiSport 4: Bordeaux – PSG (francia labdarúgó Ligue 1)