vasárnap, május 28, 2017

Csütörtök délután: Maros KK – Nagyszebeni CSU

A Nagyszeben elleni hazai mérkőzésekkel folytatódik a Maros KK számára a rájátszás a férfikosárlabda Nemzeti Ligában: az 1-1-re álló párharc harmadik és negyedik mérkőzését játsszák a Ligetben csütörtökön és szombaton. A Tigrisek akár már ez után a két meccs után elődöntősök lehetnek, amennyiben mindkét alkalommal értékesíteni tudják a hazai pálya előnyét. A marosvásárhelyi csapat edzője, Szászgáspár Barnabás mindazonáltal óva int attól, hogy bárki is elbízza magát: a továbbjutásra „továbbra is az ellenfél az esélyesebb, nem hiába végzett a második helyen az alapszakaszban” – mondta a szakvezető a mérkőzést felvezető tegnapi sajtótájékoztatón.

A Maros KK – Nagyszebeni CSU mérkőzés ma 17.30 órakor kezdődik a ligeti sportcsarnokban.

Az elődöntőbe egyébiránt a Kolozsvári U kvalifikált elsőként, miután a hazai pályán megnyert két mérkőzés után a craiovai harmadik össze-csapáson is elpáholta a SCM U-t (107:71).